☎ 606 476 266 | ✉ jaja.parmova@seznam.cz | facebook

O mně

Jmenuji se Jana Hrubá. Pečení dortů a modelování květin z cukrové hmoty jsou mými velkými koníčky a nyní i zaměstnáním, za což jsem moc vděčná. S pečením jsem začala zhruba před 4 lety (i když je otázkou, jestli se to dá nazvat začátkem pečení, když jsem za rok upekla asi tak 5 nebo 6 dortů k narozeninám manžela, mamky a babiček... :) ) Každopádně víc jsem se začala pečení věnovat po narození mého syna, kdy asi jako každá máma, jsem pro něj chtěla narozeninový dort, který se mu (ale spíš mě, protože v té době mu to bylo zhola fuk :) ) bude líbit a - teď hlavně kvůli mě - budu vědět, co v dortu je. Rozhodně jsem nechtěla, aby ke svým prvním narozeninám měl dort, kde "máslo" bude něco neidentifikovatelného, doufejme jen rostlinného původu, případně krém z prášku a podobně. Takže toto v mnou vyrobených dortech ani nehledejte :)

Takže, když máslo, nebo šlehačka, tak z krávy, ne z "kytky"...když budu chtít "kytku", dám si salát :) )
Ale vyzkoušejte sami a uvidíte! :)

Kromě dortů se věnuji také výrobě květin a květinových vazeb z cukrové hmoty. Cukrové květiny jsou nádhernou a nevšední dekorací zejména svatebních dortů, ale krásně doplní i ten narozeninový.
Pokud chcete, aby Váš svatební dort ladil se svatební kyticí, není to vůbec problém :) Stačí poslat seznam květin ( případně foto návrhu kytice) a je to! Navíc Vám květina zůstane jako krásná památka i dlouho po svatbě.

Přeji vám hezký a nějakou mňamkou vylepšený den!
Jana

 

Jana Hrubá