☎ 606 476 266 | ✉ jaja.parmova@seznam.cz | facebook

Cukrové květiny

 

Od 1.1. 2017 je realizace kurzů skupinovou metodou zrušena. V případě zájmu je možné jakýkoliv kurz realizovat individuálně. Pro  objednání termínu mne, prosím, kontaktujte.

Všechny květiny jsou vyráběny ručně a jejich cena je závislá na velikosti a pracnosti dané květiny, případně vazby. Z tohoto důvodu není možné uvést cenu obecně a bude dohodnuta na konkrétní květinu dle požadavku zákazníka.

Informace ke květinám:

Jelikož se jedná o docela křehkou záležitost, není možné květinu poslat poštou, protože by Vám (vzhledem k tomu, jak dopravci zachází se zásilkami) přišlo cukrové drobení. Proto je možné pouze osobní vyzvednutí.

Cukrová květina, ač vyrobená z jedlé cukrové hmoty s použitím potravinářských barev, není určena ke konzumaci, prtože obsahuje i nejedlé součásti (drátky a pestíky). Je možné ji ale použít (po "izolování" stonku nápojovým brčkem) k dekoraci dortu (pokud možno potaženého fondánem, nebo jinou hmotou, aby květina nezvlhla).

Každá květina je originál, protože je ručně vyráběná. Z toho důvodu není možné, aby Vaše kytička vypadala úplně stejně, jako na zde na fotkách.

Jak "pečovat" o cukrovou květinu

Péče o cukrovou květinu je velice jednoduchá a spočívá ve dvou věcech:

 1. umístit květinu na suché místo a mimo přímé sluneční světlo, aby se Vám nerozpustila, respektive nevybledla.
 2. udržovat ji mimo dosahu "zvířectva" - pejskům chutná, ale také mouchy a vosy, které se v létě dostanou do bytu, jí vůbec nepohrdnou.
Online žádost
 1. Objednejte si svatební, narozeninový, dětský nebo Váš speciální dort.
  Vyberte si plnění dle Vaší chuti, typ piškotu a potahovou hmotu.
 2. Termín
  Neplatný vstup
 3. Jméno a příjmení(*)
  Neplatný Vstup
 4. Telefon (*)
  Neplatný Vstup
 5. Email
  Neplatný Vstup
 6. Text
  Neplatný Vstup
 7. Opište prosím čísla:(*)
  Opište prosím čísla:Neplatný vstup
 8. (*)
  Neplatný vstup

 9. Dorty (i jiné) doporučuji objednat s co největším předstihem, abyste měli jistotu, že v daném termínu bude volné místo. Minimálně však 7 dní předem (nemohu zaručit volnou kapacitu, ale můžete zkusit štěstí :) )