☎ 606 476 266 | ✉ jaja.parmova@seznam.cz | facebook

Dorty a Cupcakes - MENU

 

Dort je "věc", která má být vyvrcholením svatby nebo oslavy a nikdo jistě nechce "něco", co bude možná dobře vypadat, ale chuť bude přinejmenším "zvláštní". Proto nenabízím množství korpusů a krémů, ale na dortech, které ode mně "odejdou", si můžete být jistí, že si opravdu pochutnáte! Ve stejném provedení připravuji i cupcakes.

 • Skutečně vanilkový piškotový dort ** s krémem z bílé čokolády a červeným ovocem
 • Čokoládový dort * (s čoko krémem ganache) - eventuálně možno doplnit arašídy ve stylu M&M's
 • Red velvet s krémem z Mascarpone - červený vláčný dort s podmáslím a kakaem doplněný krémem z Mascarpone s pravou vanilkou.
 • Vláčný mrkvový dort s krémem s vůní pomerančového květu
 • Ořechový dort se smetanovým a křupavým citronovým krémem

* Čokoládový dort s ganache (krém z čokolády a šlehačky) - výborně ladí s meruňkovou či jahodovou marmeládou

** Skutečně vanilkový piškotový dort s lehkým tvarohovým krémem (á la pribiňáček) - k tomuto krému se nejlépe hodí broskve, ale lze přidat i banány nebo v sezóně jahody, maliny či borůvky - vhodné zejména do dětských dortů ( Dort je možné naplnit i lehkým šlehačkovým krémem)

Pokud jste si z nabídky nevybrali, není problém dohodnout jinou variantu :) Na přání lze upéct i kakaový piškot, pokud ho někdo má radši než výraznější čokoládový.

Jako podklad pod potahovací hmotu používám buď tmavou ganache (u "tmavého" dortu), bílou ganache (to samé jako tmavá varianta, jen s použitím bílé čokolády), lehoučký máslový krém nebo máslovo-pudinkový krém - jak kdo má rád, záleží jen na Vás :) A pokud si říkáte, že rovna nemusíte cukrovou hmotu, kterou je dort potažený, je zde možnost potáhnout dort pravým marcipánem (jedinou jeho nevýhodou je, že marcipán není bílý, takže ani sněhobílý dort z něj udělat nelze). No a pokud se Vám nelíbí ani tato varianta, je zde ještě možnost považovat potahovací hmotu za "obalový materiál" a prostě si ji z dortu před konzumací sundat :)

Online žádost
 1. Objednejte si svatební, narozeninový, dětský nebo Váš speciální dort.
  Vyberte si plnění dle Vaší chuti, typ piškotu a potahovou hmotu.
 2. Termín
  Neplatný vstup
 3. Jméno a příjmení(*)
  Neplatný Vstup
 4. Telefon (*)
  Neplatný Vstup
 5. Email
  Neplatný Vstup
 6. Text
  Neplatný Vstup
 7. Opište prosím čísla:(*)
  Opište prosím čísla:Neplatný vstup
 8. (*)
  Neplatný vstup

 9. Dorty (i jiné) doporučuji objednat s co největším předstihem, abyste měli jistotu, že v daném termínu bude volné místo. Minimálně však 7 dní předem (nemohu zaručit volnou kapacitu, ale můžete zkusit štěstí :) )